ווטסאפ/טלפון: 054-4598358
reset זמני
החלפת סיסמה
סיסמה
סיסמה בשנית
שלח/י
החלפת סיסמה תגרום לניתוקך מהמערכת. יש להתחבר שוב באמצעות הסיסמה החדשה.
חזרה לעמוד קודם

תנאי שימוש

אנחנו מכבדים את הפרטיות של כל הגולשים המשתמשים באתר זה.מכן נגזרת מדיניות הפרטיות של הגולשים באתר מירי אשכנזי- לימודי הנהלת חשבונות, מדיניות הפרטיות הזו מסבירה איזה מידע אנחנו אוספים מכם, כיצד אנחנו משתמשים בו.
מירי אשכנזי - לימודי הנהלת חשבונות  היא בעליו הבלעדיים של המידע הנאסף באתר זה. אנחנו לא נמכור, נשתף, או נשכיר מידע זה לאחרים בדרכים שונות ממה שמפורט בהצהרה זו אלא אם כן נהיה זכאים או נדרש לעשות כן, או אם נאמין שפעולה כזאת הכרחית כדי להגן על זכויותינו, רכושינו, או ביטחונינו האישי ושל משתמשים אחרים של אתר זה. הפרטיות שלכם היא בחשיבות עליונה בעינינו, ואנחנו מבטיחים לא למסור את פרטיכם האישיים לחברה חיצונית לשם דיוור או מטרות שיווקיות ללא הסכמתכם המפורשת. המידע באתר נאסף לצרכים סטטיסטים.

כל המידע המופיע באתר דורש מומחיות מקצועית והשימוש בו נעשה על דעתו ובאחריותו של  המשתמש / הגולש בלבד. המידע באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ ולימוד מקצועי או הבטחה להצלחה כלשהי. הגולש באתר מירי אשכנזי- לימודי הנהלת חשבונות מתחייב שלא לעשות כל פעולה שהיא שיש בה כדי לפגוע באתר, או בגולשים אחרים. השימוש של הגולש באתר יהיה לשימוש סביר ועבור מטרות פרטיות בלבד אין לעשות באתר כל שימוש אחר.

 

רוצים לדעת יותר?
לבקשה / שאלה לחצ/י כאן
כותרת
תוכן
סגירה
סל קניות
סל הקניות ריק